Usługi hydrauliczne Warszawa Wawer

hydraulik Warszawa WawerZapchane rury kanalizacyjne przepychamy profesjonalnym sprzętem. Często nasi Klienci zanim zadzwonili do nas posłużyli się wcześniej sypkimi środkami do usuwania niedrożności zlewów, waniem, czy prysznicy. Niestety domowe środki nie zawsze pomagają, a zdarzają się takie przypadki i wcale nie rzadko, że użycie takiego środka generuje większe koszty. Bo na przykład ów środek skamieniał w rurze i efekt jest taki jak byśmy zalali wnętrze rury, czy syfonu betonem. Nie ma problemu jeśli jest to syfon od zlewu, lub umywalki, ponieważ łatwy jest do nich dostęp. Gorzej kiedy chodzi o zabudowaną wannę lub brodzik. Trzeba pruć. Nie zawsze i nie w każdym miejscu wda się wypłukać instalację ciśnieniowo (tzw.WUKO) też należy mieć na uwadze zanim wsypiemy coś do instalacji. My stosujemy metodą mało inwazyjną, ale bardzo skuteczną. Naszą sprężyną elektryczną jesteśmy w stanie przepchać prawie każdą zapchaną rurę. Bardzo mały jest procent nieudanych prób. Do różnych średnic mamy odpowiednie wielkości sprężyn i głowic. Jeśli macie Państwo problem z zapchaną kanalizacją to polecamy swoje usługi. My to udrożnimy tel. 510 733 300 - Warszawa i okolica.

Udrażniamy zapchane rury kanalizacyjne wykonane z plastiku, a także te z żeliwa. W zasadzie nie ma dla nas znaczenia z czego wykonana jest instalacja, bo spprężyna elektryczna poradzi sobie z każą rurą. Swoje usłygi kierujemy do mieszkańców Warszawy a także do pobliskich miejscowości. Nie doliczamy dodatkowych pieniędzy za dojazd, ani innych dodatkowych opłat.

Hydraulik Warszawa udrażnianie rur

usługi hydrauliczne Warszawa Wawer

Jeśeli borykacie się Państwo z problemem zatkanej instalacji kanalizacyjnej i we własnym zakresie nie możecie dać sobie rady, lub po prostu chcecie zlecić to komus innemu, to polecamy nasze usługi hydrauliczne Warszawa. Usługi nasze wykonujemy na terenie całej Warszawy, a w szczególności w dzielnicy Wawer. Niedrożna rura od toalety, albo cofająca się woda w zlewie to jużnie problem. Dzięki sprężynie elektrycznej udrożnimy wszystko.