Usługi hydrauliczne Wawer

Świadczymy usługi hydrauliczne udrażniania rur sprężyną elektryczną na terenie Warszawy Wawer oraz w okolicach.

Jeśli mają Państwo duży problem z udrożnieniem kanalizacji, ponieważ domowe sposoby odtykania rur nie pomagają i dalej nie wiecie co robić, to polecamy usługi przepychania rur hydraulicznych sprężyną elektryczną. Dzięki tej metodzie nie możliwe staje się osiągalne. To znaczy elektryczną sprężyną udrożnić można prawie każdą zapchaną rurę. Tylko w wyjątkowych przypadkach nie udaje się nic uczynić z zatorem. Na zankomitą większość przypadków elektryczna sprężyna to ostatnia deska ratunku.

Zabezpieczenie zlewu przed niekontrolowanym wypływem z kanalizacji

Każdy, kto zna starą żeliwną kanalizację w bloku, wie, że zapchania pionu nie są żadną osobliwością. Najgorszą pozycję w takiej sytuacji zajmuje ten lokator, którego mieszkanie znajduje się bezpośrednio powyżej zatoru, często jest to parter. Dobrym pomysłem w takiej sytuacji, aczkolwiek może nieco kontrowersyjnym, jest montaż zasuwy burzowej f 50 pod zlewem, co uniemożliwi niekontrolowany wypływ wody przez odpływ kuchenny.

Usługi hydrauliczne Wawer

Trzeba niestety dodać, że montaż tego urządzenia przeniesie problem do sąsiada z góry. Może on również założyć taką zasuwę, co rozwiąże problem. Na pewno jest to jakiś patent na nieczułą administrację, której niespieszno jest wymienić piony kanalizacyjne. Dlatego słowo „kontrowersyjny” w tej konkretnie sytuacji nie ma aż tak pejoratywnego zabarwienia. Proszę nie obawiać się takiego rozwiązania sprawy, bo działacie Państwo w obronie koniecznej. Ponadto taki montaż zaleca wielu producentów zasuw i nie znam zakazu takiego stosowania. Administrację może nie obchodzić, że zalewa tego, co mieszka na parterze, ale jak zaleje tych z góry, to problem zaczyna się robić społeczny, a to będzie trudniej zbagatelizować administracji. W końcu, jak powiedział „polski hydraulik”, trzeba sobie jakoś radzić.

« powrót