Udrażnianie rur Warszawa

Czasem bywa tak, że nagle wszystko psuje się w jednej chwili. Jeśli do tego dochodzi problem z kanalizacją, to sytuacja nie wygląda ciekawie.

Udrażnianie rur Warszawa

Jeśli spotka cię podobny problem, to zadzwoń do hydraulika z odpowiednim sprzętem do udrażniania kanalizacji. Dzięki temu zaoszczędzisz czas na często nie efektywne przestarzałe i mało skuteczne metody przepychania rur.

Działamy w branży kanalizacyjnej od wielu lat. Dzwoniąc do nas masz pewność, że nasze pogotowie kanalizacyjne skutecznie wyczyści odpływy kanalizacyjne sprężyną elektryczną, lub wuko. W ten sposób na długo pozbędziesz się problemu zatkanych rur. Bez względu czy masz zatkaną toaletę wc, czy woda ze zlewu słabo ścieka, dzwoń do nas.

udrażnianie rur Warszawa

Udrażnianie rur sprężyną elektryczną

Elektryczna sprężyna jest specjalnie stworzona do udrażnianie rur o średnicach od 160 mm do 50 mm. Oznacza to, iż doskonale sprawdzi się w przypadku czyszczenie odpływu od zlewu, albo umywalki, a także kiedy trzeba będzie udrożnić główną rurę od samba. Przy czym należy pamiętać, aby wcześniej wybrać szambo ze zbiornika. Przykład udrażniania rur sprężyną elektryczną został pokazany na zdjęciu powyżej tego tekstu. Widać tam odpływ oz zlewu w gabinecie protetycznym, oraz właśnie sprężynę elektryczną.

Udrażniane rur wuko Warszawa

Inną specjalistyczną metodą czyszczenia kanalizacji jest metoda ciśnieniowego przepychanie rur, czyli wuko. Stosuje się ją głównie w przypadku zatkanych przyłączy kanalizacyjnych, rur od szamba i zatkanych magistrali ulicznych. Polecamy taką usługę jak także kamerowanie kanalizacji specjalistyczną kamerą, czyli monitoring rur.