Udrażnianie rur Mokotów 510 733 300

przepychanie-zlewu-warszawa

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą wykonującą usługi udrażniania kanalizacji na terenie Warszawy Mokotów, Ochota, Praga Południe, Ursynów. Od kilkunastu lat działamy w branży hydraulicznej, ze szczególnym uwzględnieniem udrażniania kanalizacji. Z tego względu posiadamy odpowiedni sprzęt do likwidacji różnego rodzaju zatorów, zapchań i niedrożności rur kanalizacyjnych.

Oferta:

  • Udrażnianie kanalizacji sprężyną elektryczną
  • Przepychanie wc, toalet
  • Czyszczenie pionów i poziomów
  • Przepychanie rur wuko
  • Udrażnianie zlewu, wanny, brodzika, itp.
  • Czyszczenie rynien i drenaży

Obserwując to co dzieje się od kilku lat na rynku instalacyjnym, łatwo można zauważyć, iż jakość usług hydraulicznych bardzo pogorszyła się. Często prym wiodą firmy "od A do Z" które nie są wyspecjalizowane w wykonywaniu instalacji kanalizacyjnych. Stąd popełnianych jest wiele błędów, chociażby w wykonywaniu odpływu od zlewu, które mają po kilkanaście metrów przy średnicy rury 50 mm. Niemniej jednak jesteśmy w stanie pomóc Państwu przy udrażnianiu rur i zapomnieniu o problemie z kanalizacją.

Nie tylko przepychanie kanalicji. Również usługi hydrauliczne

Pomożemy też w temacie bieżących napraw hydraulicznych, montażu kabiny prysznicowej, wymianie zaworów kątowych (od wężyków), naprawach wycieków, montażu baterii toalet, zlewów i armatury sanitarnej.

W mojej witrynie zawarte są różne informacje na temat samodzielnego naprawiania różnych usterek związanych z instalacją kanalizacyjną, a także armatury sanitarnej i nie tylko. Oczywiście nie jest to wiedza komplementarna z zakresu hydrauliki, jednakże staram się zamieszczać tu pożyteczne informacje, choć oczywiście nie będzie to wiedza z całej hydrauliki. Jednakże jeśli nie chcą Państwo samodzielnie bawić się w hydraulików, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Mogę pomóc w różnych kryzysowych sytuacjach.