Udrażnianie kanalizacji zatkany zlew

Klucz hydrauliczny

Niestety czasem w twojej kuchni może coś zakłócić spokój. Jedną z takich rzeczy z pewnością jest zatkany zlew. Możesz go samodzielnie udrożnić, ale nie warto słuchać wszystkich podpowiedzi. W wielu internetowych poradnikach, radzi się aby zatkany zlew udrażniać sodą z octem w różnej konfiguracji. Nasze zdanie w tym temacie jest takie, że przepychanie sodą i octem zamula rury. Może na krótką chwilę podziała, ale po kilku latach rura ulegnie zamuleniu. Po prostu soda odłoży się w kanalizacji.

Domowe sposoby udrażniania rur

Udrażnainie zlewu przepychaczką

Pogotowie hydrauliczne kanalizacyjne Otwock Pogotowie hydrauliczne Warszawa Wawer Pogotowie hydrauliczne Warszawa Bielany Pogotowie kanalizacyjne Warszawa

Naszym zdaniem najlepszym domowym sposobem udrażniania jest sprężyna ręczna. Choć trzeba przyznać, iż może być to wyzwanie dla niektórych dość ciężkie. Kolejną metodą mogą być płyny i żele pamiętając, aby unikać wszelkich granulek. Ale zanim podejmie się te kroki, to warto posłużyć się przepychaczką do rur kanalizacyjnych. Najlepszym, choć nie domowym sposobem udrażniania rur jest wezwanie naszej firmy Udrażnianie Kanalizacji Warszawa hydraulik-warszawa.net 510 733 300.