Udrażnianie kanalizacji Wawer 510 733 300

Udrażnianie kanalizacji Wawer

Udrażnianie kanalizacji Wawer udrażniam knalizację sprężyną elektryczną zlewu, rur, wc, toalet, pionów, poziomów.

  • Udrażnianie kanalizacji sprężyną mechaniczną
  • Czyszczenie odpływu zlewu
  • Przepychanie rur od szamba
  • Udrażnianie przykanalików
  • Udrażnianie zlewu, wanny
  • Wuko - ciśnieniowe udrażnianie rur

Mechaniczne udrażnianie rur w Wawrze

Mechaniczne udrażnianie rur w Wawrze

Sprężyną mechaniczną, czy też elektryczną można z sukcesem udrażniać wszelkie rury kanalizacyjne w domu, mieszkaniu, a także instalacje kanalizacyjne, które są ułożone poza obrębem budynku. Chodzi o rury od szamba, a także o przykanaliki.

Sprężyna elektryczna oprócz tego, że udrażnia zatkane rury, to także dzięki zastosowanu odpowiedniej końcówki czyszczącej, rozfrezowuje stare, zarośnięte, żeliwne rury. Dzięki temu powiększa się wewnętrzną średnicę kanalizacji. Totyczy to zwłaszcza pionów i poziomów kuchennych.

Udrażnianie zlewu sprężyną elektryczną - hydraulik Wawer

Mechaniczne udrażnianie rur w Wawrze

To tylko przykładowe miejsca w Wawrze, gdzie udrażnialiśmy zlewy sprężyną elektryczną. Tak jak widać na zdjęciach, nadaje się ona do nowych instalacji wykonanych z rur plastikowych. Ale również do kanalizacji żeliwnej, a nawet starego syfonu wykonanego z tego metalu. Jednak nie należy myśleć, że chcąc udrożnić zlew, wannę, czy brodzik można to wykonać od góry przez sitko, bez zdejmowania syfonu. Taka opcja była możliwa jedynie w starych rozwiązaniach sprzed roku 90. Wystarczyło wtedy odkręcić korek i można było udrażniać. Niestety czasem ten korek znajdował się u sąsiada pod sufitem

Ciśnieniowe udrażnianie kanalizacji - Wuko Wawer

Ciśnieniowe udrażnianie kanalizacji, jest to metoda czyszczenia rur ciśnieniem wody. Zazwyczaj jest stosowana przy udrażnianiu kanałów ulicznych, przykanalików i rur od szamba. Niektórzy ciśnieniowe przepychanie kanalizacji nazywają wukiem, stąd w nagłówku wzięła się fraza wuko Wawer. Oferujemy usługi czyszczenia kanalizacji ciśnieniem wody, oraz sprężyną elektryczną w Wawrze, Józefowie, Otwocku, Celestynowie, Górze Kalwarii, Piascznie i okolicach.

« powrót