Przepychanie kanalizacji Warszawa

przepychanie zlewu Warszawa

Oferta kanalizacyjna:

- Przepychanie kanalizacji sprężyną elektryczną

- Udrażnianie wanny, brodzika, umywalki

- Czyszczenie odpływu zlewu

- Przepychanie wc, toalety

- Przepychanie wuko

- Kamerowanie rur

Witamy Państwa. Oferujemy skuteczne przepychanie rur sprężyną elektryczną. Instalacja kanalizacja źle wykonana przez hydraulika może sprawiać problemy. Dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji, aby zaradzić różnym problemom z zatkaną kanalizacją. Jeśli zlew nieustannie się zatyka i domowe sposoby typu jakaś chemia do udrażniania nie pomagają, nie oznacza to że trzeba wymieniać rury kanalizacyjne na nowe, bo wystarczy udrożnić je skutecznym narzędziem i wszystko wróci do normy.

Posiadamy profesjonalny sprzęt do przepychania kanalizacji i jesteśmy w stanie pomóc w każdym przypadku zatkanej kanalizacji. Przepychanie rur Warszawa, to firma świadcząca usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego Tel. 510 733 300. Obsługujemy też miejscowości podwarszawskie do 60 km.

Przepychanie rur "Kretem"

Przepychanie rur Kretem

Należy uważać na dawkowanie sypkich środków do przepychania rur, gdyż potrafią one zamiast udrożnić kanalizację, skutecznie ją zacementować. Na etykiecie "Kreta" w granulkach jest zalecana dawka typu jedna nakrętka, lub trzy łyżki stołowe. Nie należy tej miary przedawkowywać, go może się to skończyć wymianą rur, które znajdują się w posadzce, lub w ścianie. Sypkie środki do przepychania rur stosowane w nadmiarze, mogą osadzić się w rurze i w momencie kiedy okażą się za słabe do pokonania zatoru, osadzą się i skamienieją. Dlatego należy stosować się do zaleceń producenta, lub zamiast granulek, należ posłużyć się płynem, lub żelem do przepychania. Żele i płyny są bezpieczniejsze dla kanalizacji. Jak nie pomogą, to przynajmniej nie zaszkodzą.

Przepychanie rur ręczną sprężyną

Przepychanie rur ręczną sprężyną

Jedną z bezpieczniejszych i skutecznych domowych metod przepychania rur jest sprężyna na korbkę. Można ją kupić w sklepie hydraulicznym. Do jej obsługi potrzebne będą dwie osoby. Pierwsza kręci korbką i napręża sprężynę, a druga wpycha ją do odpływu. Należy cały czas uważać, aby sprężyna była cały czas mocno napięta. W przeciwnym razie skręci się ona i odkształci utrudniając dalsze udrażnianie za jej przyczyną. Przepychanie kanalizacji sprężyną na korbkę jest dosyć skuteczna pod warunkiem, że będzie ona cały czas solidnie naprężona.

Złe spadki rur

Złe spadki rurNieprawidłowe spadki rur są jedną z najczęstszych powodów awarii instalacji kanalizacyjnych. Jeśli hydraulik od początku nie wykona należycie swojej pracy, to w przyszłości będzie się to mściło na użytkownikach zlewów, toalet, brodzików, itd. Innym błędem w sztuce hydraulicznej jest nieprawidłowe dobieranie średnic przewodów kanalizacyjnych. Niestety nie każdy hydraulik wie, iż zlew może być oddalony od pionu maksymalnie trzy metry zakładając, że odpływ od zlewu wykonuje średnicą rury fi 50 mm. W momencie kiedy odpływ liczy sobie więcej niż 3 metry, to należy średnicę odpływu wykonać z rury o wymiarach 75 mm.

Ręczniki papierowe w toalecie

Zatkana toaleta przepychanieKażda toaleta jest wyposażona w syfon. Gdyby go nie było, to nie dało by się wysiedzieć w mieszkaniu. W syfonie toalety znajduje się woda, która uniemożliwia przedostawanie się fetoru z kanalizacji miejskiej, lub ze zbiornika na szambo. Syfon ten jest narażony na zatkanie. Dlatego nie należy wrzucać do niego ręczników papierowych, gdyż zwłaszcza w obiektach użyteczności publicznej, zatykają toalety. Po prostu ręczniki papierowe w przeciwieństwie do papieru toaletowego nie rozpuszczają się w wodzie i zatykają toalety. Nasza firma Przepychanie rur Warszawa oprócz udrażniania rur od zlewów, od szamba, oraz pozostałych odpływów kanalizacyjnych zajmuje się także przepychanie toalet. Jeśli masz problem, dzwoń!

Przepychanie rur Wuko

Oferujemy także ciśnieniowe udrażnianie kanalizacji. Jest to przepychanie kanalizacji strumieniem wody. Metoda ta dedykowana jest to zatkanych głównych rur wychodzących do zbiornika na szambo, oraz do przykanalików. Przepychanie rur wuko Warszawa na życzenie klienta wykona kamerowanie rur. Pozwoli to na ustalenie przyczyny awarii kanalizacji. Zapraszamy do współpracy, Pogotowie kanalizacyjne Warszawa, Marki, Nieporęt, Legionowo, Pruszków, Otwock, Piaseczno i pozostałe rejony pod Warszawą.

« powrót