Udrażnianie kanalizacji Radość 510 733 300 Hydraulik Wawer

Hydraulik Warszawa Wawer - Radość

Udrażnianie kanalizacji sprężyną elektryczną mechaniczne udrażnianie rur Wawer, Radość, Miedzeszyn, Międzylesie. Wykonuję też pozostałe usługi hydrauliczne.

  • Udrażnianie poziomów i pionów
  • Mechaniczne przepychanie rur
  • Udrażnianie zlewu, umywalki, wanny
  • Odtykanie wc/toalety
  • Pogotowie kanalizacyjne
  • WUKO - ciśnieniowe przepychanie kanalizacji

Udrażnianie rur sprężyną elektryczną jest świetną metodą dla osób, które nie mogą w żaden sposób poradzić sobie z niedrożną instalacją kanalizacyjną. Zachęcam do wypróbowania jej skuteczności.

Czy udrażniać rury granulatem?

Lepiej nie ryzykować kompletnego zatkania instalacji kanalizacyjnej. Przykładowo podczas kożystania z umywalki, na ściankach rur osadza się osad z mydła. Chcąc pozbyć się tego osadu, część osób sięga po granulki do udrażniania i niejednokrotnie rzeczywiście pomagają one w pozbyciu się zatoru w zlewie, czy umywalce. Jednak po pewnym czasie zwłaszcza wtedy, gdy granulki, lub proszki są często aplikowane, może dojść do zwężenia światła rury, bo chemia ta osadza się na ściankach rur. Zwłaszcza w odpływach kuchennych, które są lepkie wewnątrz. Inną sytuacją, kiedy granulki mogą zacementować rury, jest wsypacie od razu całej butelki do odpływu. W tej sytuacji też jest bardzo prawdopodobne, że powstanie skamielina w kanalizajci. Dlatego lepiej stosować się do informacji zawartych na etykiecie tych produktów. Lub całkowicie z nich zrezygnować na rzecz śroków w płynie, lub w żelu. Osobiście zachęcam do swoich usług, przepychania rur sprężyną mechaniczną.

Hydraulik Warszawski Wawer - Radosc

« powrót