Hydraulik Wawer, Radość 510 733 300

Hydraulik Warszawa Wawer - RadośćUdrażnianie rur sprężyną elektryczną dla wielu osób wydaje się być metodą używaną przez osoby, które nie są sobie w stanie poradzić z niedrożną instalacją kanalizacyjną. Niektórzy sięgają po prostu do szafki po różnego rodzaju substancje żrące, najczęściej w postaci granulatu, które mają za zadanie chemiczne rozpuszczenie wszelkiego rodzaju zatorów i udrożnianie rur w ten sposób. Wszyscy na pewno znamy różnego rodzaju krety, jak określa się te środki. Czy jednak na pewno jest to dobry pomysł?

Czy udrażniać rury granulatem?

Hydraulik Warszawski Wawer - RadoscKażdy zapytany o to hydraulik Wawer powie nam, że nie. Oczywiście można stwierdzić, że hydraulik Warszawa po prostu boi się o swoje miejsce pracy i nie chce być odesłany do lamusa przez postęp na polu chemii, ale można na naszych stronach www przekonać się, o co dokładnie w tej całej sprawie chodzi. Działanie rur kanalizacyjnych mona porównać do tętnic ludzkiego organizmu. Kiedy pływa w nich cholesterol, część z niego zawsze osadza się na ściankach i powoduje, że zmniejsza się światło tętnicy. W przypadku rur kanalizacyjnych jest tak samo i część odpadów pozostaje na ich ściankach. Kiedy korzysta się ze sprężyn, wszystkie tego typu osady są rozbijane i następnie usuwane ze światła tętnic-rur. Wykorzystanie chemii powoduje jedynie, że część z nich zostaje rozpuszczona i jak tylko rura odzyska jakąkolwiek drożność, substancja żrąca jest usuwana i przestaje niszczyć pozostałą część zatoru. Rury cierpi atak, jak osoba dotknięta miażdżycą. Po stosunkowo niedługim czasie, zwłaszcza jeśli przepychanie chemiczne jest stosowane często, dochodzi do zwężenia się światła rury tak bardzo, że już w ten sposób nie da się nic zrobić, a skamieniały osad nie chce więcej poddawać się już nawet próbom rozbicia go poprzez przez czynniki mechaniczne. Jedyną możliwością, jaka pozostaje dla udrożnienia kanalizacji w budynku, jest położenie nowych rur w miejsce starych, co oczywiście jest metodą bardzo skuteczną, ale jej koszty i problemy przez nią spowodowane nie są warte odrobiny wygody ze stosowania kreta.

Jeśli ktoś nie chce ryzykować kompletnego zatkania instalacji kanalizacyjnej, to polecamy udrażnianie kanalizacji sprężyną elektryczną. Hydraulik Warszawa Wawer - Radość wykonujemy takie usługi.

« powrót