Zatkana toaleta hydraulik Warszawa

Jedną z najgorszych "przygód", która może wywrócić do "góry kołami" każdego mieszkańca domu jest zatkany odpływ kanalizacyjny.

Zatkana toaleta hydraulik Warszawa

Ciężko poradzić sobie gdy zmywając naczynia woda rośnie w zlewie. Na taki przypadek są czasowe środki zastępcze, jak na przykład zlewanie naczyń pod kranem w łazience. Oczywiście jest to żart, ale niestety gospodynie domowe słysząc zapewnienia od swoich ukochanych mężów, że ci poradzą sobie z udrożnieniem zlewu, nawet kilka dni męczą się myjąc naczynia pod kranem wannowym. Tak to niestety bywa, gdy domowe środki zaczynają już nie skutkować. Jeszcze gorszą rzeczą jest gdy zatka się toaleta.

Zapchana toaleta hydraulik Warszawa

Zapchana toaleta - pomoc

W momencie kiedy zatka się toaleta wtedy już nie ma przebacz i trzeba działać szybko. Tutaj też rodzą się różne nietypowe rozwiązania jak na przykład wsypywanie kliku butelek granulatu do przetykania rur. Niestety toaleta, to nie rura. Na marginesie warto dodać, iż naładowanie rury kilkoma butelkami "Kreta" prawie w 100% skończy się kamieniem w rurze, bo granulat zastosowany w przesadnych ilościach kamienieje.

Toaleta

Kiedy zatka się toaleta warto albo samemu wziąć się za to odkręcając śruby od wc a następnie udrożniając toaletę, lub wezwać hydraulika który zrobi to sam. Często bowiem to toalety wpada kostka zawieszona na niej, którą następnie trzeba wyjąć. Takie pomysły jak grzebanie w toalecie powyginanym drutem można sobie darować, bo prawdopodobieństwo powodzenia jest znikome. Można porysować jedynie ceramiczną powłokę toalety.

Hydraulik Warszawa

Dla chętnych świadczymy usługi udrażniania zatkanej toalety hydraulik Warszawa i okolice. Udrażniamy toalety,zlewy, wanny i pozostałe odpłwy hydrauliczne.

« powrót