Usługi hydrauliczne Warszawa

usługi hydrauliczne WarszawaCoraz więcej osób mających zamontowaną zmywarkę napotyka się na problem zapchanych rur kanalizacyjnych. Jest to spowodowane tym, że kostki oraz różne rodzaje chemii aplikowane do wnętrza komory zmywarki ulegają osadzeniu w rurze kanalizacyjnej. Jest to często spotykany problem, tak samo jak zatykanie się rur mydłem, czy też włosami. Ale oczywiście ma to miejsce w łazience. Na takie sytuacje wielu producentów proponuje róznego rodzaju środki chemiczne, które mają być doskonałym sposobem na udrażnianie rur. Jednakże często dochodzi za ich przyczyną do zepsucia kanalizacji.

Awaria sedesu na stelażu

harmonijka sedesowa

Pierwsza sytuacja sytuacja dotyczy ogólnie sytuacji, kiedy to, do łączenia sedesu na stelażu użyto tzw. harmonijki czyli, elestycnego połączenia. Prawidłowe połączenie powinno być wykonane ze zwyczajnych kształtek kanalizacyjnych o średnicy 110 mm.

awaria sedesu na stelażu

Na końcu tak wykonanego podejścia kanalizacyjnego wkłada się redukcję, która powinna być w zestawie podtynkowego sedesu. Dzięki tak wykonanemu połączeniu nie będzie sytuacji, że harmonijka pod ciężarem wody ugina się, a przez to uszczelka ulega odkształceniu i wylewa się z niej woda. Bywa i tak, że harmonijka całkowicie spada z konanka sedesowego i cała woda leje się za zabudowanym wc.

« powrót