Udrażnianie toalet Zatkany zlew

Udrażnianie Toalety 510 733 300

Udrażnianie toalety. Czyste i szybkie udrażnianie toalety

Dysponujemy sprzętem do udrażniania sedesu, który pozwana na szybkie i czyste udraznianie sedesu w parę chwil. Bez stresu i problemów. Nie używamy drutów w udrażnianiu sedesu dzięki czemu Wasz sedes pozostanie nie porysowany, oczywiście jeśli wcześniej nie został naznaczony jakimś drutem, albo metalowym wieszakiem.

udraznianie toalety WarszawaPonadto udrażnianie sedesu nie zaczynamy od wsypania butelki chemii do udrażniania rur kanalizacyjnych, bo to nic nie da. Często nawet powodem udrazniania sedesu są zawieszki zapachowe, które wpadają do sedesu. Taka ewentualność nie ma dla nasznaczenia, nadal udrażnianie sedesu będzie się sprawnie odbywało i bez ekscesów. Oczywiście są sytuacje krańcowe i rzadkie i bardzo przykre kiedy wydawałoby się, że jakaś hekatomba nieszczęść spadła tak że udrażnianie sedesu potrwa pół godziny i wcale nie będzie nam do śmiechu. Ale w takich wypadkach cena za udługę udraznianie sedesu oczywiście pozostanie taka sama, jak zastali Państwo poinformowani w rozmwie telefonicznej.

Wyjąć papier, zawieszkę,lub na przykład koci piasek. Jeżeli zapchała się rura gdzieś za toaletą, to trzeba udrożnić ją za pomocą ręcznej sprężyny hydraulicznej, lub przy pomocy sprężyny elektrycznej, a następnie przykręcić toaletę. Jeżeli jest to toaleta na stelażu, to może pojawić się problem, że z któregoś z łączników będzie leciała woda. W takim wypadku naprawiamy tzw. "Geberita".

Trudności mogą również przyspożyć dolnopłuki, oraz górnopłuki, gdzie guma łącząca toaletę ze sołuczką mogła już na przykład spękać. Bywa tak też, że jeśli już się ruszy ten stary wynalazek sedesowy, to po prostu będzie leciał. W takim wypadku również służymy pomocą i naprawą. Czasem idzie łatwo, a czasem nie.

Niekiedy nasi klienci udrażnianie toalety rozpoczynają od sypkich środków do udrażniania kanalizacji. Nie wiemy na ile ta metoda jest skuteczna, ale wiadomo, że jak wpadnie koszyczek, to udrażnianie toalety w ten sposób, to strata czasu. Bowiem plastikowa zawieszka do toalety nie rozpuści się przez ów środki.

toaleta-dolnopłukW spłuczkach stosowanych w górno i dolnopłukach do spłukiwania wykożystywana jest siła spływu wody zbiornika usytuowanego powyżej miski sedesowej. W zależności od tego czy miska jest zamontowana nisko, lub wysoko, odróżniamy górnopłuki i dolnopłuki.

toaleta-górnopłukZ tym, że górnopłuki (jeden z nich widoczny jest na zdjęciu po lewej stronie)jest to relikt przeszłości i praktycznie nigdzie nie można już ich spotkać, a jeśli już, to są to szczególne wyjątki. Górnopłuki mają spłuczkę zawieszoną 2 metry nad poziomem podłogi, dlatego jest niepraktyczna, bo niepotrzebnie zajmuje za dużo miejsca, brzydka, itp., ale udrażnianie toalety przy tej konstrukcji nie ma miejsca. Po prost spłukująca woda ma dużą energię tak, że radzi sobie z dużą ilością papieru toaletowego. Trzeba dodać, że dla chcącego nic trudnego. Wystarczy, że wpadnie koszyczek i pozamiatane.

Konstrukcja tego typu toalety mieściła w sobie zawór napełniający-pływakowy, którym dostarczana była woda do zbiornika. Po pociągnięciu dźwigni otwierał się zawór dzwonowy i woda rurą płuczącą wpływała pod wielkią siłą do miski ustępowej. W razie awarii zaworu pływakowego, woda mogłaby się wylewać na podłogę, dlatego zawór dzwonowy był wyposażony w otwór przelewowy. Zapewniałonto bezpieczeństwo na wypadek zoepsucia, lub podwieszenia zaworu pływakowego. Poważnym minusem górnopłuków był hałas jaki generował przy spuszczaniu wody

« powrót