Udrażnianie toalet Zatkany zlew

Udrażnianie toalety 510 733 300

Na rynku w Warszawie jest wiele firm oferujących usługi udrażniania toalet, rur, zlewu, itp. Nasza firma poleca profesjonalne usługi udrożniania toalet specjalistycznym sprzętem. Dzięki niemy udrożnione toalety pozostają w czystości, bez generowania niepotrzebnego brudu. Opróćz udrażniania toalet w Warszawie odtykamy toalety w podwarszawskich miejscowościach. Zwykle trwa to kilka minut, czasem sekund, chyba, że do toalety wpadnie coś większego typu maszynka do strzyżenia włosów ( tak też się zdarza:)

zapchana toaleta

Zapchana toaleta Warszawa - pomoc

 • Wawer
 • Mokotów
 • Ursynów
 • Bemowo
 • Białołęka
 • Rembertów
 • Praga Północ
 • Praga Południe
 • A także pozostałe dzielnice Warszawy i oklice

Ciekawostki o toalecie

 • Udrażnianie toatety Warszawa
 • Udrażnianie toalety okolice Warszawy

Problem z udrażnianiem toalet nany jest od dawna, bo toalety nie wymyślono w Europie doby oświecenia, lecz jak znaczną część rzeczy, w Chinach dwa tysiące lat temu i były one wyposażone w spłuczki.

W około 1350 r. przed naszą erą wymyślono w Egipcie toalety, które były połączone z kanalizacją i najczęściej były lokalizowane blisko publicznych łaźni. Szambo, które produkowali egipcjanie spływało do dołów asenizacyjnych, lub po prostu do rowów. Natomiast w starożytnej Grecji w toalety były miejscem gdzie tamtejsi mieszkańcy spotykali się. Wykopaliska archeologiczne ujawniły, że w niektórych miejscach powstawały całe kaskady stanowisk z ubikacją, gdzie ich suma dochodziła do 50 toalet. Było to urządzenie, które wyglądem nie przypominało dzisiejszych misek ustępowych. Było to długa marmurowa płyta z wieloma otworami, gdzie swoją potrzebę mogło załatwiać nawet kilkadziesiąt osób. Rzymianie zbudowali pierwszy kolektor kanalizacyjnym, którym spływały nieczystości do rzeki Tybr. Kolektor tem nazywał się Cloaka Maxima, był na całym odcinku zakryty. Zaletą tego rozwiązania był fakt, iż w upalne dni nie powstawał straszliwy smród, a i niebezpieczeństwo wybuchnięcia epidemii było o wiele mniejsze, niż w przypadku udkrytych dołów.

papier toaletowy

 • Udrażnianie toalety Wawer
 • Udrażnianie toalety Mokotów

Powoli moda na toalety zainspirowały Galijczyków do budowania własnych urządzeń. Zbudowano tam więcej toalet, niż w Wiecznym Mieście. Posiadały je nie tylko bogate domostwa, ale również, wiejskie włości, oraz biedniejsi mieszkańcy domów. Również w zakresie wyglądu przeszły metamorfozę z "płytowej toalety" wyewulowały w pojedyńcze miski ustępowe bodato zdobione motywami scen morskich, wodnych bóstw, oraz innych motywów wodnych.

Galowie dużo czasu poświęcali kąpielą, która traktowali, jako przyjemność, zabieg zdrowotny, brali kąpiel dla odprężenia. Zwłaszcza galijskie kobiety dużo czasu poświęcaniu pluskaniu się w wodzie, znacznie więcej niz wymagałoby zwykłe umycie ciała.

udrażnianie toalety toaleta lego toaleta to nie śmietnik

Udrażnianie toalety skutecznie. Udrażnianie toalety szybko. Udrażnianie toalety Warszawa i okolica

Zapchana toaleta to tragedia dla każdego z nas. Zazwyczaj gdy coś takiego przydarzy się komuś, to sięga po porady do internetu. Fora internetowe obfitują wyszukanymi pomysłami na udrażnianie toalety. Tak na przykład można dowiedzieć się, że udrażnianie toalety najlepiej wykonać za pomocą metalowego drutu, albo rozgiętego wieszaka wykonanego właśnie z drutu. Tak spełniane udrażnianie toalety ma załatwić sprawę, tylko prędzej dojdzie do porysowania toalety, niż do jej skutecznego udrażniania. Nasze przedsiębiorstwo ma właściwy i szybki system na udrażnianie toalety. Zazwyczaj trwa to szybciej od zaparzenia cherbaty.

szkic toaletyCzasem jednak nie ma innego wyjścia jak zadmontować sedes, a potem udrożnić toaletę. Jeśli mamy do czynienia z "Geberitem", lub dolnopłukiem, to czasem pojawia się problem przeciekającej toalety. W takiej sytuacji naprawiamy taką usterkę, mamy w tej materii odpowiednie doświadczenie. Ponadto po odkręceniu sedesu może okazać się, że to rura za toaletą jest zapchana. Nie jest to dla nas żaden problem bowiem dysponujemy sprężyną elektryczną, która doskonale radzi sobie z zapchanymi rurami kanalizacyjnymi.

Należy wspomnieć o tym oczym milczy internet, a mianowicie o możliwych problemach z podłączeniem sedesu po udrożnieniu toalety. Na przykład toaleta na stelażu, czyli popularny "Geberit" po zdemontowaniu sedesu może okazać się, że guma na króćcach przyłączeniowych już nie trzyma szczelności, i leci z wody spływającej ze spłuczki. Żadziej pojawia sie problem na króćcu kanalizacyjnym. Podobnie może wyglądać z toaletami typu górnopłik i dolnopłuk, tylko stosownie o swoistych redukcji-uszczelek gumowych.

Często powodem, iż należy udrożnić toaletę jest wsypany koci piasek, albo zawieszka która wpadła do toalety. W przypadku zapchania rury za toaletą, należy zdemontować sedes i przy użyciu ręcznej sprężyny do udrażniania rur kanalizacyjnych należy spróbować udrażnić kanalizacją. Jeżeli to nie pomoże, to wiadomo, że bez profesjonalnego sprzętu nie powiedzie się. Jak wspomniałem wyżej dla nas to kwestia chwili. Udrażnianie toalety, czy rur za nią to żaden problem.

Nieprawdopodobne jest, że niektórzy udrażnianie toalety zaczynają od wspypania butelki granulek do udrażniania kanalizacji. Bo to nic nie da, a w przypadku zawieszki przecież nie rozpuści jej.

przepychanie kanalizacji obrazekPosiadając odpowiedni sprzęt można tak na prawdę w ciągu minuty odepchać zapchaną toaletę. Bez komplikacji, oraz przykrych sytuacji. Oprócz udrażniania toalet oferujemy usługi przepychania kanalizacji sprężyną elektryczną. Odtykamy zapchane odpływy od pralek, zmywarek, itp. Udrażniamy rury w domkach jedorodzinnych, blokach, restauracjach, oraz innych miejscach. Również zapchane zlewy, to dla nas żaden problem. Bywa tak, że osady z detergętów stosowanych do czyszczenia naczyń w zmywarkach odkładają się w rurach kanalizacyjnych drobną, cieniuteńką warstwą. Od razu oczywiście nie dojdzie do zapchania, ;ech jak mówi przysłowie "kropla drązy skałę". Po pownym czasie mamy w rurze kanalizacyjnej białawy, skawalony proszek.

« powrót