Udrażnianie toalet Zatkany zlew

Udrażnianie rur hydraulicznych "Kretem"

Chodzi o sytuacje, w której ów środek stosujesz po zapchaniu się kanalizacji, a nie przed zapchaniem w ramach prewencji. Wtedy chemikalia zamiast „przeżreć” się przez zatkany opływ, kamienieją na amen w rurze, lub syfonie dając efekt jakby ktoś zalał zalał ich wnętrze betonem. Paskudne rezultaty dają preperaty z Niemiec, lub Francji. Wiem bo czytałem nalepki informacyjne zamieszczone na wyżej wymienionych preparatach. Lecz , aby być wporządku względem swoich potencjalnych klientów nadmienić muszę, że część z moichklient,ow była zadowolona z ów środków dopuki nie zapchało się do końca i wezwali osobę z profesjonalnym sprzętem-czyli mnie- ale dalej sr=tosowaliby ów środej zapobiegawczo. A inni przeklinali ten wyróbb o zacementował im instalację, i z żalem pytali dlaczego to produkują? Jest w tym jakieś rozdwojenie jaźni, ale nie potrafię wytłumaczyć na czym to polega. To pytanie raczej do labolatoriów.Tak więc miej to na uwadze, zanim wsypiesz coś do swojej instalacji. Jeśli jednak jest już za późno a Ty właśnie doświadczasz podobnej historii na własnej skórze, to z pewnością nie jest Ci do śmiechu.

udrażnianie rur kanalizacyjnychOczywiście nie jest to wielki problem, jeśli mowa o syfonie od zlewu czy umywalki, ponieważ jest do nich łatwy dostęp. Bieda zaczyna się gdy chodzi np. o zabudowaną wannę lub brodzik. Czasami nadzieją jest jeszcze tzw. WUKO czyli ciśnieniowe płukanie instalacji sanitarnej. Nie w każdym wypadku można jednak zastosować tą metodę a w tedy już tylko… Trzeba pruć i kuć…

W takich przypadkach nasza firma stosuje sprawdzoną, mało inwazyjną metodę. Wykorzystywanym przez nas profesjonalnym sprzętem jesteśmy w stanie uwolnić z zatorów niemal każdą zapchaną rurę. Nasze dotychczasowe doświadczenia wskazują na bardzo mały procent nieudanych prób udrożniania.

Jeśli macie Państwo problem z zapchaną kanalizacją to polecamy swoje usługi. My to udrożnimy.

« powrót