Udrażnianie toalet Zatkany zlew

Plan kanalizowania Wawra

Plan Rozwoju i Modernizacji Urządzeń Wodociągowych i Kanalizacyjnych MPWiK w m.st. Warszawie S.A. dla Warszawy Wawer wygląda następująco:

Kanalizacja WawerDo końca 2011 mają zostać skanalizawane następujące ulice dzielnicy Warszawa Wawer:

Kąkolowa, Stradomska, IX Poprzeczna, Rzeźbiarska, Pożaryskiego, Kajki, Niemodlińska, VIII Poprzeczna, Czatów, Konopna, Jaskrów, Rosnąca, Kożuchowska, Marecka, Krupnicza, Margerytki, Bystrzycka, Wolna, Dziecięca, Hiacyntowa, Wygodna, Botaniczna, Bosmańska, Strusia, Kolarska, Bartoszycka, Poprawna, dojazdowa do Sęczkowej, Kościuszkowców, Skrzyneckiego, Lokalna, Wolna, Zabawna, Wisełki, Stradomska, Otawska, IV Poprzeczna, Bielszowicka, Życzyńska, Wodyńska, Trawiasta, Otwarta, Piastowa, Bychowska, Planetowa,Osterwy, Hafciarska, Celofanowa, Daliowa, Potockich, Odsieczy Wiednia, Zgorzelecka, Przelot, Gąsienicowa, Orlika, Hermanowska, Minerska, Palmowa, Klimontowska.

Przetykanie rur Warszawa

Często zatkanie rur kanalizacyjnych pojawia się nagle nie przejawiając wcześniej żadnych oznak zatykania się. Jest to raczej irytujący problem, który przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu i sprawia wiele trudu. Próbując udrożnić odpływ kanalizacyjny sięga się po różne sposoby oferowane na forach i w poradnikach hydraulicznych. Jednak często to nie wystarcza. W końcu najpewniejszym sposobem na złatwienie problemu wydaje się sporwadzenie hydraulika Warszawa. Warto jednak, aby on posiadał odpowiednie narzędzia, bo jedynie to jest gwarancją, że problem szybko nie wróci. Dlatego polecamy nasze usługi udrożniania sprężyną elektryczną.

« powrót