Udrażnianie toalet Zatkany zlew

Parę słów o bateriach hydraulicznych

Każda Pani Domu dba o wystrój swojego mieszkania. Jednym z takich elementów są baterie do wody. Odpowiednio dobrane mogą dodać uroku pomieszczeniu w którym są zamontowane zwaszcza, że jest w czy wybierać jeśli chodzi o design.

hydraulik Warszawa Wawer bateria zlew 3 bateria zlew 2

Powyżej na zdjęciach przedstawiono ciekawe baterie zlewozmywakowe. Są to baterie z mieszaczem, sztorcowe jednootworowe. Natomiast poniżej zaprezentowano po lewej baterię trój-otworową o dwóch głowicach typu gniazdo-uszczelka, bądź wykonanych z ceramiki. Po lewej stronie jest kran cztero-otworowy, również z głowicami starego typu.

hydraulik Warszawa Wola bateria wanna 3

bateria wannowa 2Zdjęcie z prawej strony ukazuje kran wannowy naścienny. Takie baterie naścienne mogą być stosowane zarówno nad wanną jak i nad zlewem, umywalką, oraz prysznicem. Jest to kran z mieszaczem, ale występuje również jako wersja z dwoma głowicami starego typu o nowoczesnym wyglądzie, ale również retro. Dawniej montowano tylko naścienne, bo takie były czasy, ale dziś można z powodzeniem zakupić i zamontować również sztorcowe.

Udrażnianie rur Warszawa

Nie tylko bateria w kuchni jest absorbująca. Bowiem wybijająca woda w zlewie potrafi popsuć humor każdemu. Jest to oznaka, że rura kanalizacyjna jest zapchana. Pojawia się pytanie - w jaki sposób szybko i sprawnie uporać się z tym problemem? Otóż zdarza się iż ktoś radzi jakieś dziwne sposoby z octem i sodą spożywczą, lecz jest to pomysł raczej nie poważny. Zatem pozostają inne sposoby jak na przykładvzwykła hydrauliczna żmijka, która cechuje się wysoką skutecznością, albo żele. Raczej nie zaleca się używania granulek udrażniających rury. Hydraulik Warszawa udraznanie rur - oferujemy bardzo skuteczne usługi przetykania rur kanalizacyjnych elektryczną sprężyną doskonałą do każdego typu rur kanalizacyjnych. Warszawa i okolica

« powrót