Udrażnianie toalet Zatkany zlew

Kanalizacja w Wawrze do końca 2012

Wawer jako jedna z największych dzielnic, aż dziw że w 21 wieku nie ma jeszcze na swoim terenie skończonej kanalizacji miejskiej. Ma to się teraz zmienić. Wykonanie rurociągu na tak wielkiej dzielnicy Warszawy to wielkie przedsiewzęzie, dlatego nie od razu zostanie ona wykonana. Aby skanalizować cały Wawer włodaże Warszawy przewidzieli parę tur. Jeden z takich projektów zawiera spis ulic, gdzie ma być wykonana magistrala kanalizacyjna. Poniżej przedstawiamy wykaz ulic na rok 2012.

Kanalizacja Warszawa WawerPoezji, Kosodrzewiny, Włókiennicza, Bysławska, Karpacka, Kościuszkowców, Sezam, Reszelska, Trawiasta, Dzieci Polskich, Jelenia, Kosmatki, Poprawna, Sęczkowa, Lokalna, Techniczna, Przełęczy, Wilgi, Czecha, I Poprzeczna, Mszańska, Kłodzka, Czekanowska, Filmowa, Bystrzycka, Bambusowa, Krawiecka, Zalipie, Homera, Orłowskiego, Klimontowska, Błękitna, Sikorska, Wierchów, Czytelnicza, Solidna, Widoczna, Pielęgniarek, Koryncka, Sadulska, Wylotowa, Antenowa, Szalejowa, Ciesielska, Rdestowa, Nagietkowa, Wodzisławska, Urocza, Jabłeczna, Dzielnicowa, 27 Grudnia, Stylowa, Zakładowa, Wichrowa, Gospodarcza, Strusia, Działowa, Czarnoleska, Floriana, Szparagowa, Rubinowa, Spółdzielcza, Trakt Lubelski

Za parę lat może to się zmieni, ale na razie najwięcej w Warszawie Wawer jest zbiornkiów na szmambo. Ścieki spływają tam z odpływów kanalizacyjnych zlokalizowanych w domu jedną główną rurą. Jeśli rura ta zaczyna się zatykać, zwykle ma to miejsce na końcowym odcinku rury. Nie rzadko do zapchania dochodzi podczas wybierania szmba. Wtedy to domowe sposoby udrażniania rur nie mają praktycznie szans z tak grubą rurą. Do udrożnienia potrzeban będzie sprężyna elektryczna. Wyspecjalizowane firmy hydrauliczne jak nasza posiadają taki sprzęt. Zapraszam do skożystania z naszej oferty udrażniania rur kanalizacyjnych w Warszawie.

Zatykanie się rur kanalizacyjnych

Mimo, iż za parę lat kanalizacja miejska będzie już praktycznie na całym Wawrze, to i tak rury będa zapychały się. Dlatego serdecznie polecamy nasze usługi udrażniania sprężyną elektryczną Warszawa i okolica. Zamista eksperymentować z różnymi środkami do przetykania rur, lepiej skożystać z bezpiecznego źródła. Nasze usługi nie psują kanalizacji, nie uszkadzają ich. Ale za to doskonale czyszczą rury z osadów produkowanych przez zmywarki. Jesteśmy w stanie udrożnic każdą rurę hydrauliczną.

« powrót