Udrażnianie toalet Zatkany zlew

Hydraulik Warszawa Praga Północ

Jesteśmy firmą hydrauliczną udrażniającą rury kanalizacyjne na terenie Warszawy Pragi-Północ oraz okolic

hydraulik Warszawa Praga PółnocDo każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Jeśli na przykład słychać dobiegający ze zlewuodgłos bulgotania, to zazwyczaj problem z odpływem kanalizacyjnym. Zamiast sypać środki chemiczne mogące pogorszyć sytuację proponujemy nasze usługi sprężyną elektryczną. Nie pustoszy ona instalacji kanalizacyjnej, tak jak to ma niekiedy miejsce ze stosowaniem róznorakich środków chemicznych.

Praga Północ HydraulikOprócz przetykania rur można powiedzieć kolokwialnie typowych jesteśmy w stanie wykonać prace związane z przepychanie rur kanalizacyjnych o długich odcinkach i ciężko zapchanych. Swoje usługi wykonujemy profesjonalnym sprzętem. Do przepychania zlewu stosujemy sprężynę o Srednicy 16 mm, napędzaną mechanicznie. Na taką sprężynę zakłada się odpowiednią głowicę, która dokładniej przepycha odpływy od zlewu, niż w przypadku użycia samej sprężyny. Są sytuacje, kiedy klient(ka) w celu udrożniania odpływu kanalizacyjnego potraktuje go "Kretem" i bywa, że środek ten zostanie w rurze i skamienieje. W tym celu używa się odpowiedniego grotu-rozwiertaka, który przebija się przez zatkany odcinek i przepycha rurę.

Naprawy hydrauliczne domowymi sposobami

Zanim wezwą Państwo hydraulika, można wykonać we własnym zakresie pewien zakres udrażniania zlewu. Do tego celu posłużyć może popularna "przepychaczką". Czasem to wystarcza, jeśli nie to zawsze można skontaktować się z firmą hydrauliczną posiadającą profesjonalny sprzęt do udrażniania zlewu.

syfon

Jeśli w ten sposób udrażnianie zlewu nie przyniosło pożądanych efektów, należy odkręcić syfon, lub jak kto woli kolanko i wyczyścić je. Potem znowu zmontować. Jeśli woda spływa oznacza to, że nie ma potrzeby wzywać fachowca z odpowiednim sprzętem.

syfon 2

syfon 3

« powrót