Udrażnianie toalet Zatkany zlew

Hydraulik Warszawa Wesoła 510 733 300

Hydraulik Wesoła wykona drobne naprawy jak naprawa spłuczki, wymiana baterii. Udrażniamy rury kanalizacyjne sprężyną elektryczną naterenie Wesołej.

hydraulik Warszawa Wesoła usługiUdrażniamy odpływy kanalizacyjne od zlewu, zmywarki, wanny, itp. Odtykamy rury żeliwne, plastikowe, przyłąćza od szamba, oraz pozostałe. Gwarancja sukcesu. Do przepychania kanalizacji nie używamy chemii. Stosujemy tylko bezpieczne metody. W przypadku zapchania kanalizacji podstawową sprawą jest sprawdzenie drożnościu syfonu. Jeśli to nie pomoże, to można posłużyć się ręczną sprężyną do kanalizacji. Do tego celu potrzebne będą dwie osoby jedna musi kręcić korbą, a druga wsadzać sprężynę do kanalizacji.

Udrażnianie domowym sposobem

hydraulik Warszawa - WesołaNależy pamiętać aby spręzyna była cały czas rozciągnięta, bo inaczej się skręci. Czytającego poradę może to zniechęcić, jednakże jest to badzo skuteczna metoda na kanalizację w blokach gdzie są krótkie odcinki rur. Tam gdzie są dłuższe rury, oraz średnica powyżej 50 mm ręczna sprężyna mniej niestety dużo mniej skuteczna.

Udrażnianie elektryczną sprężyną

Posiadając odpowiedni sprzęt do udrazniania rur hydraulicznych typu sprężyna elektryczna, nie potrzebujemy drugiej osoby która by kręciła korbą, ponieważ tę pracę wykonuje silnik elektryczny. Natomiast jeśli chodzi o latanie po mieszkaniu, aby rozciągnąć sprężynę hydrauliczną, to w przypadku elektrycznej sprężyny można zapomieć o czymś takim, ponieważ sprężyny łączy się odciankmi 2,4 metra w przypadku kanalizcji fi 50 mm, czyli tej od zlewu, natomiast rury 110 mm, które odpowiadają za odbieranie ścieków z toalet penetrują sprężyny o odcinkach 2,5 m hydraulik Warszawa Wesoła.

« powrót