Udrażnianie toalet Zatkany zlew

Hydraulik hydraulik Sulejówek 510 733 300 i okolica

Jeśli masz problem z warią rur kanalizacyjnych i za bardzo nie wiesz jak się zabrać do tego tematu to polecam nasze usługi. Zajmujemy się również udrażnianiem rur profesjonalną metodą mechaniczną.

hydraulik SulejówekJeśli zepsułby się komuś kran, to wystarczy trochę dobrych chęci i samozaparcia sam naprawi to co się zepsuło. Do tego celu potrzebne będą klucze ampulowe, mały płaski śrubokręt i klucz płaski o szerokim kącie rozwarcia ewentualnie żabka, albo inny klucz hydrauliczny. Jeśli bateria jest tak zwana jednouchwytowa i spod tej dźwigienki zaczęła lecieć woda oznacza to, że głowica jest do wymiany. Można dodać, że głowice zbudowane sią z ceramicznych płytek, które poruszane uchwytem baterii zmieniają zwoją pozycję względem siebie tym samym po pewnym czasie ścierając się. Wpierw należy zdjąć zaślepkę z oznaczeniem ciepła/zimna woda. Pod nią znajduje się śruba albo na mały śrubokręt, albo na mały klucz ampulowy, którą należy odkręcić. Potem trzeba odkręcić okrągły kołnierz. Gdy to zrobimy, naszym oczom ukarze się duża śruba dociskająca głowicę baterii do gniazda w korpusie baterii. Odkręcamy ją płaskim kluczem o dużym kącie rozwarcia i wymieniamy głowicę. Większość baterii ma ogólno dostępne głowice. Nie jest tak, iż jest jeden rodzaj. Niestety mają różny spód specyficzny dla danego wyrobu i różną średnicę. Nie oznacza to że jest ich kilkadziesiąt rodzai, ale przynajmniej parę. No i oczywiście może okazać się, że głowica jest specyficzna i tylko u producenta, tudzież w serwisie można dostać. Wtedy zamawiamy i montujemy, składamy i sprawdzamy czy nic nie leci. Oczywiście oprócz baterii z mieszaczem, są jeszcze tradycyjne baterie czasem retro z dwoma pokrętłami, gdzie osobno jest ciepła i osobno zimna woda. W celu wymiany takich głowic, również na początku należy odkręcić zatyczki sugerujące która ciepła i zimna jest po której stronie. Pod nimi znajdują się śrubki. Należy odkręcić śrubki potem głowice i wstawić nowe najlepiej głowice ceramiczne. Są one na ? obrotu, a nie na przykład na 2 obroty jak to bywało w starszych głowicach z uszczelką. Następnie dokręcamy gałki śrubkami do głowic, wciskamy kapselki i sprawa załatwiona. W razie czemu można zamówić hydraulika, który dojedzie do Sulejówka i sam to naprawi.

Oferta hydraulik Sulejówek:

hydraulik Warszawa Sulejówek

  • Udrażnianie rur sprężyną elektryczną
  • Przepychanie rur do szamba
  • Odtykanie zlewu, wanny sedesu

Jeśli masz problem ze skutecznym przetkanie rury kanalizacyjnej, zadzwoń do nas. Posiadamy odpowiedni sprzęt do kazdej rury, nawet do starych, zarosłych wewnątrz rur żeliwnych. Skutecznie udrożniamy również odpływy od zlewu, umywalki, pralki. Polecam hydraulik Warszawa Sulejówek.

« powrót