Udrażnianie toalet Zatkany zlew

Hydraulik Warszawa Ochota udrażnianie rur

hydraulik Warszawa OchotaJeśli masz już dości słabo ściekającej wody w zlewiu, lub musisz kąpać się po kostki wody w brodziku ozancza to, iż nadszedł czas kiedy trzeba podjąć decyzję o udrażnianiu rur. Można męczyć się domowymi sposobami, zresztą wcale nie rzadko mogącymi pogorszyć sytuację, niż wyleczyć dotychczasowe objawy, lub skożystać z oferty firmy hydraulicznej specjalizującej się w udraznianiu rur na terenie Warszawy Ochota.

Oferta hydrauliczna dla Warszawy Ochota

hydraulik Ochota

Pracę wykonujemy starannie i czysto, na terenie Warszawy Ochota nie pobieramy dodatkowych opłat za dojazd

Filrt Lindleya - Warszawska instalacja hydrauliczna ... dalsza część

Stacja filtrów i Wodociągów powstała w latach 1883 - 1886. Jest to ogromna konstrukcja inżynieryjna. Ulokowana jest na warszwskiej Ochocie między ulicami Raszyńską, Filtrową, Krzywickiego, oraz Koszykową. Cały kompleks stacji został wpisany do rejestru zabytków, oraz został uznany za pomnik historii. Budowę zlecił Sokrates Starynkiewicz. Był on rosyjskim generałem, ale również człowiekiem oświeconym. Ku chwale imperium rosyjskiego wykonał ogromną pracę na rzecz podniesienia poziomu cywilizacyjnego Warszawy. Na przykład:

  • zbudował sieć szaletów miejskich
  • zbudowanie peirwszej linii tramwaju konnego
  • wybeukowanie i poszerzenie wielu ulic
  • budowa sieci telefonicznej
  • utwożenie Parku Ujazdowskiego
  • Utwożenie wielkiego cmentaża na Bródnie
  • remowacja kolumny króla Zygmunta

Sokrates Starynkiewicz był bardzo lubianym Prezydentem Warszawi. Świadczy o tym stutysięczna liczba Warszawiaków, która przybyła na jego pogrzeb. Wracając do Filtrów należy wspomnieć, iż do budowy tego obiektu użyto najwyższej próby materiałow, oraz najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, znane w tamtych latach. 3 lipca 1886 roku popłynęła już oczyszczona woda do odbiorców. Na teren budowy Stacji Filtrów celowo wybrano najwyższe miejsce w Warszawie. Dlatego całą sieć wodociągową dzieliło się wtedy na Dolne Miasto (Praga i Powiśle) zasilane grawitacyjnie w wodę, oraz Góne Miasto zasilane dzięki Wieży Ciśnień, która umożliwiała transport wody "do góry".

« powrót